Patronat medialny

Patronat medialny polega na objęciu medialną opieką i szerokim wsparciem (kampania reklamowa) danej firmy, osoby lub wydarzenia. Patronat medialny w szczególny sposób wyróżnia i pomaga podmiotowi zaistnieć w przestrzeni publicznej. Podmiot objęty patronatem zostanie wyróżniony w prestiżowej kategorii „patronat medialny), zdobywa też prawo do publicznego informowania (w materiałach reklamowych i promocyjnych) o fakcie bycia objętym patronatem medialnym.

moto-replika-glowna

W ramach patronatu proponujemy m.in.:

  • publikacje informacyjne wraz z fotografiami – minimum 5*
  • publikacje odnośników do wskazanych stron internetowych – minimum 5*
  • wywiady tekstowy wraz z filmem – minimum 2*
  • baner graficzny na pierwszej stronie serwisu
  • film promocyjny
  • doradztwo medialne

* Ilość publikacji każdorazowo dostosowujemy do potrzeb danego podmiotu, biorąc pod uwagę najwyższą skuteczność ich oddziaływania.

W ramach doradztwa medialnego proponujemy także przygotowanie strategii medialnej lub doradztwo w zakresie skutecznej strategii komunikacyjnej dla danego przedsięwzięcia – przy udziale doświadczonego eksperta zajmującego się współpracą z mediami. Podpowiadamy jak skutecznie zaistnieć w przestrzeni publicznej i pokonać konkurencję.

DODATKOWE INFORMACJE

Przykładamy ogromną wagę do jakości publikacji oraz poruszanej tematyki. Dzięki temu nasz tytuł jest niezależny, opiniotwórczy i czytany przez wszystkie najważniejsze środowiska w całej Polsce.

Informacje dotyczące patronatu znajdują się na naszych łamach umieszczone są na stałe – nie ustalamy wówczas limitu czasu ich wyświetlania. Powoduje to, że informacja utrwala się w świadomości czytelników, ale także w internetowych wyszukiwarkach, zwłaszcza Google, która bardzo promuje stałe, utrwalone informacje wysoko je pozycjonując.

Każdy tekst jest przez nas redagowany i analizowany pod kątem jego najwyższej skuteczności promocyjnej. Na każdym etapie współpracy służymy fachową poradą.

Istnieje także możliwość regularnego publikowania informacji promujących Państwa działalność – wówczas proponujemy indywidualny cennik.

W sprawie patronatu prosimy o kontakt: tel. 732-18-59-57