Targi aut zabytkowych Auto Nostalgia

Opublikowano: 18 maja 2017 - 09:45 Autor: Moto Replika

Siódme targi aut zabytkowych Auto Nostalgia w Poznaniu za nami. Miłośnicy klasycznej motoryzacji, którzy zjawili się w ubiegły weekend w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie, dzięki Porsche mieli okazję odbyć podróż do dawnego i bardziej współczesnego świata sportów motorowych.

Jak zwykle niemiecka marka przygotowała imponujące stoisko. Dzięki Porsche Centrum Warszawa i Porsche Club Poland znalazły się na nim niezwykłe zabytki, które łączy jedno – uosabiają sportowe DNA Porsche i są przygotowane, by swe najlepsze cechy pokazać w rywalizacji na torze lub rajdowych bezdrożach. Najstarsze z nich, Porsche 914-6GT, było w stanie przed renowacją. Czarny pocisk Porsche 944 S2 Cup w barwach John Player Special sąsiadował z niezwykłym Porsche 924 w wersji przygotowanej na ciężkie i wymagające afrykańskie bezdroża Rajdu Safari. Na stoisku znalazło się też miejsce dla 911 (997) w ultrasportowej odmianie GT3 RS oraz Carrery w wersji 993.

Auta marki z Zuffenhausen znalazły się też – rzecz jasna – na stoiskach innych wystawców, na targach można było też znaleźć gadżety z charakterystyczną tarczą herbową. Miłośnicy Porsche mogą więc być z wizyty na targach zadowoleni.

O autorze

renomowany portal motoryzacyjny. Auta nowe i używane. Najlepsze salony samochodowe, komisy i warsztaty. Pokazujemy i promujemy tylko prawdziwych fachowców.

Komentarz