Audi R8 Green Hell

Opublikowano: 16 marca 2021 - 14:43 Autor: Moto Replika

Audi Centrum Gdańsk – to jeden z największych salonów Audi w kraju, a tam znajduje się jedno z najszybszych cywilnych aut na świecie, czyli Audi R8 w limitowanej wersji Green Hell.

Specjalna wersja Audi R8 z limitowanej edycji Green Hell. Takich aut wyprodukowano zaledwie 50 w skali całego świata. W Gdańsku znajduje się numer 2. Do dyspozycji kierowcy jest wolnossący silnik V10 o mocy 620 koni mechanicznych, które rozpędzają auto od 0-100 km/h w 3,1 sekundy. Napęd przekazywany jest na wszystkie koła za pośrednictwem 7-biegowej skrzyni S-Tronic. Cena tego samochodu przekracza milion złotych.

– Epidemia spowodowała, że wyeliminowaliśmy u nas jazdy testowe, w zamian proponujemy użyczenia krótkoterminowe, co się bardzo dobrze sprawdza – mówi Andrzej Zawadzki, Dyrektor Sprzedaży Audi Centrum Gdańsk. – Chcemy, aby nasi klienci mogli sprawdzić, czy dany model najlepiej im odpowiada. W Gdańsku mamy do dyspozycji 30 samochodów testowych, w Gdyni jest ich od 17 do 20. Zatem w regionie możemy zaoferować aż 50 aut do jazdy testowej.

Co jeszcze znajdziemy w gdańskim salonie Audi?

fot. M. Stosik

O autorze

renomowany portal motoryzacyjny. Auta nowe i używane. Najlepsze salony samochodowe, komisy i warsztaty. Pokazujemy i promujemy tylko prawdziwych fachowców.

Komentarz