Porsche na wystawie Motoclassic Wrocław 2016

Opublikowano: 12 sierpnia 2016 - 09:41 Autor: Moto Replika

13 i 14 sierpnia br. we Wrocławiu po raz kolejny odbędą się targi aut zabytkowych Motoclassic Wrocław. Z tej okazji Porsche przygotuje dla swoich miłośników dwa stoiska. Pierwsza część wystawy zostanie poświęcona klasycznym modelom z legendarną historią, które do podwrocławskiego Zamku Topacz trafią wprost z Porsche Museum. W drugiej części wystawy zaprezentowane zostaną współczesne modele niemieckiej marki.

porsche-classic-1

Porsche przygotowało dla gości tegorocznego Motoclassic Wrocław wyjątkową wystawę składającą się z dwóch części. W pierwszej z nich, motywem przewodnim jest supersamochód wyprzedzający technologicznie czasy swojej premiery – Porsche 959. Legendarny model zostanie przedstawiony w trzech wcieleniach, które na Motoclassic trafiły prosto z Porsche Museum: drogowej wersji – Porsche 959, historycznym egzemplarzu Porsche 959 Paris-Dakar oraz przekroju Porsche 959, który umożliwia zobaczenie konstrukcji i podzespołów w tym przełomowym samochodzie. Druga część wystawy Porsche prezentuje głównie współczesne modele, które dziś wyznaczają standardy w sportowej motoryzacji. Zwiedzający będą mieli okazję do zobaczenia takich samochodów jak: Porsche 911 Carrera 4S, Porsche 911 Targa 4S, Porsche 911 Turbo S Cabriolet, Porsche Macan oraz jedno klasyczne Porsche 911 Turbo.

porsche-classic-2

W tym roku targi Motoclassic Wrocław odbywają się już po raz szósty – tradycyjnie, w Zamku Topacz, zlokalizowanym pod adresem: Ślęza ul. Główna 12, 55-040 Kobierzyce. Dla gości wystawa dostępna będzie w sobotę, 13 sierpnia (godz. 10-20) i w niedzielę, 14 sierpnia (godz. 10-19).

O autorze

renomowany portal motoryzacyjny. Auta nowe i używane. Najlepsze salony samochodowe, komisy i warsztaty. Pokazujemy i promujemy tylko prawdziwych fachowców.

1 komentarz do tego tekstu. Zapraszamy do dyskusji.

  1. Dariusz Wtrysk 25 stycznia 2017 o 13:01 - Odpowiedz

    Wiadomo może kiedy dokładnie w tym roku odbędą się targi? Pozdrawiam 🙂

Komentarz