Ba-Car Sopot – znakomity elektryk samochodowy!

Opublikowano: 26 grudnia 2020 - 10:10 Autor: Moto Replika

Zajmują się najtrudniejszymi przypadkami awarii elektrycznych w samochodach. Gdy już żaden elektryk nie jest w stanie pomóc wiadomo, że trzeba pojechać do Sopotu. Fachowcy z Ba-car przyjmą każde zlecenie, co więcej – nie ma dla nich usterek nie do naprawienia. Sprawdziliśmy i potwierdzamy – bracia Baraniakowie wraz ze swoimi pracownikami to fachowcy najwyższej klasy.

Zygmunt Baraniak od 1991 roku wraz z bratem prowadzą warsztat samochodowy specjalizujący się w elektryce i elektronice. Zajmują się najtrudniejszymi usterkami, z którymi inni fachowcy nie są w stanie sobie poradzić.

Ba-car w Sopocie to warsztat samochodowy specjalizujący się w zagadnieniach elektrycznych i elektronicznych. Jak wiadomo, samochodowa elektryka to temat trudny, wymagający sporej wiedzy, dużego doświadczenia, umiejętności, a także specjalistycznych urządzeń diagnostycznych. Tu to wszystko jest.

Firma Ba-Car powstała w 1991 roku, założył ją Zygmunt Baraniak wraz z bratem i do dziś z powodzeniem ją prowadzą. Zakład obok elektryki specjalizuje się w samochodowej elektronice – kodowaniu kluczyków, naprawą układów scalonych, zabezpieczeń itp.

Wielu klientów korzysta z umiejętności elektronika właśnie w związku z kodowaniem kluczyków, czy dorabianiem kolejnych ich kompletów, co jest pożądane np. w przypadku kluczyków do Mercedesa (tzw. rybek). W Ba-Car robi si e to szybko, bardzo dobrze i co istotne, w atrakcyjnych cenach.

Jacek Baraniak, drugi z braci jest specjalistą w zakresie elektroniki samochodowej.

Zwróciliśmy uwagę, że właściciele warsztatu Ba-Car są ludźmi bardzo uczciwymi! W trakcie naprawy są  w kontakcie telefonicznym z klientem, otwarcie podają ceny za daną naprawę, w przypadku jakichkolwiek komplikacji – a takie zawsze mogą się zdarzyć – na bieżąco informują klienta, proponując satysfakcjonujące rozwiązania.

Jeśli zatem szukacie naprawdę dobrego elektryka samochodowego na terenie Trójmiasta – koniecznie odwiedźcie warsztat Ba-Car w Sopocie, ul. Leśna 6, 81-876 Sopot. Nie zawiedziecie się!

O autorze

renomowany portal motoryzacyjny. Auta nowe i używane. Najlepsze salony samochodowe, komisy i warsztaty. Pokazujemy i promujemy tylko prawdziwych fachowców.

3 komentarze do tego tekstu. Zapraszamy do dyskusji.

  1. Albert 30 grudnia 2020 o 10:00 - Odpowiedz

    Bardzo dobry fachowiec.

  2. Kik-W2 9 stycznia 2021 o 09:46 - Odpowiedz

    Polecam te miejsce. Dobrze robio.

  3. Wiesław Moszczyński 29 czerwca 2023 o 11:47 - Odpowiedz

    Witam, chyba najlepszy auto elektryk w całym Województwie Gdańskim. ,Nieprzeciętne umiejętności i co najważniejsze ,że aż do bólu uczciwy. Jeżeli będę miał kiedyś jakiś problem z elektryką w aucie , to tylko BA CAR Polecam wszystkim.

Komentarz