911 R i 718 Boxster – premiery Porsche w Poznaniu – już za tydzień

Opublikowano: 25 marca 2016 - 14:46 Autor: Moto Replika

Już za tydzień – Porsche 911 R oraz 718 Boxster – polskie premiery niemieckiego producenta sportowych samochodów zostaną zaprezentowane podczas Poznań Motor Show 2016. Miłośnicy marki będą mogli zobaczyć na stoisku aż 11 samochodów Porsche oraz ekskluzywne akcesoria z linii Porsche Driver’s Selection.

porsche-911

Premiery Porsche w Poznaniu już za tydzień

Już pod koniec nadchodzącego tygodnia – wraz z rozpoczęciem Poznań Motor Show 2016, odbędą się premiery dwóch najnowszych modeli Porsche: 911 R oraz 718 Boxster. Tegoroczne nowości – po światowej premierze niespełna kilka tygodni wcześniej – idealnie wpisują się w aktualną ofertę marki, podkreślając jej sportowy charakter.

Modele na stoisku Porsche

Dla odwiedzających stoisko, Porsche przygotowało kilka stref prezentujących zróżnicowane podejście do wartości utożsamianych przez każdy samochód Porsche – mocy, prędkości, jakości i emocji. Obok premierowych Porsche 911 R oraz Porsche 718 Boxster S będzie można również obejrzeć kolejne ikony sportowej motoryzacji w najnowszej odsłonie – Porsche 911 Carrera S z siedmiobiegową skrzynią manualną, Porsche 911 Targa 4S, Porsche 911 Turbo S Cabriolet oraz Porsche 911 Carrera 4S. W strefie GTS znajdą się takie modele jak: Panamera GTS, Cayenne GTS, Macan GTS. W kąciku Tequipment Corner będzie można z kolei zobaczyć zastosowanie użytecznych akcesoriów do samochodów Porsche na przykładzie Cayenne S. Tegoroczne wystawa Porsche również nie mogłaby obyć się bez nawiązania do sukcesów w Motorsporcie, które odnośni marka, ale tym razem przygotowano coś również skierowanego do najmłodszych fanów motoryzacji – Porsche 911 RSR zbudowane w połowie z klocków Lego.

porsche-911-2

Porsche Driver’s Selection

Podczas Poznań Motor Show miłośnicy Porsche będą mogli nabyć gadżety, ubrania i akcesoria z kolekcji Porsche Driver’s Selection. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą najwyższej jakości przedmiotów firmowanych przez Porsche Design, które niczym samochody z Zuffenhausen łączą sportowy i elegancki design
z funkcjonalnością na co dzień.

Targi Poznań Motor Show 2016 odbędą się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14 w dniach 31 marca – 3 kwietnia br.. 31 marca jest dniem prasowym, a dla publiczności impreza będzie otwarta od 1 do 3 kwietnia (godz. 10-18).

O autorze

renomowany portal motoryzacyjny. Auta nowe i używane. Najlepsze salony samochodowe, komisy i warsztaty. Pokazujemy i promujemy tylko prawdziwych fachowców.

1 komentarz do tego tekstu. Zapraszamy do dyskusji.

  1. Arek 10 kwietnia 2016 o 08:18 - Odpowiedz

    Piękne, klasyczne od zawsze takie same. Uwielbiam tą markę.

Komentarz