Mitsubishi zapowiada światową premierę SUV-a plug-in

Opublikowano: 18 września 2019 - 08:49 Autor: Moto Replika

Mitsubishi Motors Corporation ogłasza światową premierę małego, hybrydowego, koncepcyjnego SUV-a plug-in podczas zbliżającej się, 46. wystawy motoryzacyjnej Tokyo Motor Show, która potrwa od 24 października do 4 listopada bieżącego roku.

Koncepcyjny, mały, elektryczny SUV odzwierciedla przesłanie marki “Drive your Ambition”*1 prezentując najnowsze osiągnięcia firmy w dziedzinie napędów elektrycznych, kontroli napędu na 4 koła i nowych technologii.

Pod hasłem „Elektryczny SUV, który zapewnia niezrównaną przyjemność z jazdy oraz pewność prowadzenia w każdym terenie i w każdych warunkach” MMC proponuje nową jakość dzięki połączeniu SUV-a, PHEV i 4WD: nowy pojazd zaoferuje lżejszy i mniejszy hybrydowy układ napędowy z zewnętrznym doładowaniem typu plug-in (PHEV) w połączeniu z elektrycznym napędem na wszystkie koła.

MITSUBISHI MOTORS zapewni tym samym zupełnie nowe doznania podczas prowadzenia pojazdu typu SUV z elektrycznym napędem – takie, które gwarantują pewność i bezpieczeństwo podczas codziennej jazdy w mieście, ale także pozwolą wszystkim kierowcom – niezależnie od ich doświadczenia i umiejętności – do eksplorowania nieprzetartych szlaków i dróg podczas dłuższych podróży.

Następny >
Nowe BMW X1 xDrive
O autorze

renomowany portal motoryzacyjny. Auta nowe i używane. Najlepsze salony samochodowe, komisy i warsztaty. Pokazujemy i promujemy tylko prawdziwych fachowców.

1 komentarz do tego tekstu. Zapraszamy do dyskusji.

  1. army 18 września 2019 o 13:29 - Odpowiedz

    Ciekawy pomysł, może być interesująca propozycja ale do czasu wdrożenia jeszcze długo długo.

Komentarz