Jak znaleźć dobry warsztat samochodowy?

Opublikowano: 28 lipca 2017 - 13:03 Autor: Moto Replika

Jak znaleźć dobry warsztat samochodowy? To pytanie stawiają sobie wszyscy właściciele samochodów, którzy nie korzystają z usług autoryzowanych serwisów samochodowych. Szczególnie właściciele starszych pojazdów, dla których usługi tzw. ASA są zbyt kosztowne, w dodatku według wielu ocen, mogą one odbiegać jakością od tego, co oferują dobrzy mechanicy. Wielokrotnie otrzymujemy skargi od kierowców, którzy mieli do czynienia z niestarannością lub nierzetelnością mechaników z ASO. O cenach autoryzowanych stacji obsługi nie warto nawet wspominać…

A zatem – jak znaleźć dobrego mechanika? Otóż zanim za kimś takim się rozejrzymy, spróbujmy dokonać napraw we własnym zakresie, co wcale nie musi być takie niemożliwe. Wystarczy trochę doświadczenia, kilka specjalistycznych narzędzi i większość napraw można skutecznie zrealizować we własnym garażu, a nawet pod blokiem.

Szukając dobrego mechanika warto rozmawiać z osobami, które polecają danego fachowca. To dobra rekomendacja. Zwróćmy także uwagę na wyposażenie warsztatu, na to jak wygląda organizacja pracy w danym warsztacie. Porozmawiajmy z mechanikami i spróbujmy dowiedzieć się, czy faktycznie znają się na swoim fachu. To nie jest trudne.

W cyklu publikacji będziemy sukcesywnie prezentować wskazówki dotyczące dobrych warsztatów mechanicznych, zwłaszcza w Gdańsku i okolicach.

Warto także zasięgnąć opinii i pomocy w sprawie drobnych naprawa także u nas – odpowiemy na każde pytanie, chętnie pomożemy!

Mieszkańców Gdańska zapraszamy także do odwiedzenia strony: http://serwis.motoreplika.pl, gdzie znajdziecie konkretne opisy napraw, porady, wskazówki, zdjęcia itp.

O autorze

renomowany portal motoryzacyjny. Auta nowe i używane. Najlepsze salony samochodowe, komisy i warsztaty. Pokazujemy i promujemy tylko prawdziwych fachowców.

Komentarz