Auto Complex – Gdańsk, Sandomierska 55-57

Opublikowano: 30 grudnia 2016 - 08:40 Autor: Moto Replika

Mechanika pojazdowa. Niepozorny warsztat, który może pozytywnie zaskoczyć.

Warsztat znajduje się w gdańskiej dzielnicy Orunia Równa, przy Sandomierskiej 55-57. Nie jest tam łatwo dojechać, bo lokalizacja zakładu znajduje się za dużym placem manewrowym, na którym ćwiczą kursanci prawa jazdy. Wcześniej znajduje się inny warsztat (którego nie znamy), do którego możemy trafić przez pomyłkę.

Aby dojechać do Auto Complex musimy wjechać na plac manewrowy – od ulicy Sandomierskiej, przejechać go do końca, następnie skierować się w prawo – aż zobaczymy niski morowany budynek – to biuro warsztatu.

Sam warsztat dysponuje dwoma stanowiskami z hydraulicznymi podnośnikami oraz kanałem. Dysponuje wszystkimi niezbędnymi narzędziami, pneumatyką itp. Panuje tam jednak duży nieporządek i wrażenie chaosu.

Jeśli chodzi o umiejętności mechaników – oceniamy je wysoko. Są doświadczeni, zwłaszcza w przypadkach aut trudnych i niewdzięcznych do naprawy. Takimi samochodami z pewnością są Alfy Romeo, niektóre Fiaty, Lancie. I z nimi mechanicy radzą sobie bardzo dobrze. Są sprawni, dociekliwi i sprytni.

Dla niektórych klientów problemem może być nie najlepszy kontakt telefoniczny. Mechanicy także często nie konsultują z klientem podejmowanych decyzji, co może być oceniane negatywnie. Problemem może być także dotrzymywanie ustalonych terminów. Ceny nie są szczególnie wygórowane, jednak wyznaczane w sposób dość dowolny.

Jeśli jednak nasza awaria jest poważna i nie nagli nas czas – warto zastanowić się nad możliwością odwiedzenia tego warsztatu.

Oficjalnie w ofercie warsztatu czytamy:

  • Wymiana olejów silnikowych i przekładniowych
  • Naprawy: zawieszenia, układów kierowniczych, hamulcowych, wydechowych, silników, rozrządów i klimatyzacji.
  • Karty rabatowe, programy lojalnościowe, obsługa firm

Czynne od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00

O autorze

renomowany portal motoryzacyjny. Auta nowe i używane. Najlepsze salony samochodowe, komisy i warsztaty. Pokazujemy i promujemy tylko prawdziwych fachowców.

1 komentarz do tego tekstu. Zapraszamy do dyskusji.

  1. Tomasz 30 grudnia 2016 o 09:11 - Odpowiedz

    Mechanicy dobrze sobie radzą. Naprawy szybkie i sprawne. Sami decydują i sami robią. Dobra propozycja dla tych którzy nie znają się na wymianach i chcą po prostu mieć auto naprawione. Trudny dojazd i warsztat słabo oznakowany ale godny polecenia.

Komentarz